Farnost Laškov
Čechy pod Kosířem

Ohlášky farnosti

SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE. – 26. května 2024

• Ve středu v Přemyslovicích, ve čtvrtek v Laškově a v neděli v Čechách po mši sv. bude Eucharistický průvod ke čtyřem oltářům. Vyznáme tak svou víru v reálnou přítomnost Ježíše v Eucharistii. Poděkujeme za dar Eucharistie a vyprosíme si požehnání pro naši farnost, vlast, rodiny, práci a přírodu. Účastí na Eucharistickém průvodu je obdařena možností získat plnomocné odpustky (za splnění obvyklých podmínek).

• Ve čtvrtek nebude výuka náboženství.

• V pátek v 16:30 hod. bude v klubovně spolčátko.

• V sobotu v 7:30 hod. bude v Přemyslovicích pobožnost první soboty.

• Příští neděli po mši sv. bude v LAškově farní kavárnička.

• Od páteční večerní mše sv. v Laškově do nedělního odpoledne budou mít v našich farnostech Pastorační víkend studenti Teologického konviktu se svými představenými:

• Děkuji za jejich přijetí v rodinách. Ostatní se s nimi setkáte při bohoslužbách a při nedělní kavárničce.

• Biřmovanci budou mít s nimi besedu a pracovní brigádu v sobotu od 10 hod. Jejich účast je povinná.

• Májové pobožnosti:

• v Laškově ve všední dny, když není mše sv., v 19 hod.

• v Přemyslovicích po mši sv. Pokud není mše sv. tak v 18 hod. v kostele a také u kapličky sv. Barbory

• v Čechách v úterý v 18 hod.

Pohřební mše sv.

Při pohřbu je možnost místo květin
dát dar na mši sv. za zesnulého.

Aktuální seznam pohřebních mší sv.
se vám zobrazí po kliknutí zde

Kalendář akcí

Události farního kalendáře si můžete do svého kalendáře přidat pomocí modrého čtverečku s křížkem.

Pozvánky na akce