Farnost Laškov
Přemyslovice
Čechy pod Kosířem

• Dnes je v Čechách adorační den. Kostel bude k adoraci otevřen od 12 do 18 hod.

• Dnes v 17 hod. bude májová pobožnost u kapličky sv. Gotharda na Dvorku.

• Pán Bůh zaplať za brigádu v Laškově v minulém týdnu!

• Tento týden bude výuka náboženství jako obvykle.

• V pondělí bude první letošní Fatimská pobožnost v kapli sv. Antonína. Mše sv. bude v 18 hod.: hlavním celebrantem bude biskup Antonín Basler.

• Ve čtvrtek začíná modlitební novéna před 1. Světovým dnem dětí.

• V pátek v 16:30 hod. bude v klubovně spolčátko.

• V pátek po mši sv. bude v Laškově v klubovně setkání dětí, které se připravují na 1. svaté přijímání.

• V pátek je mládež zvána na další děkanátní spolčo mládeže Exit: tentokrát do Suchdola (kulturní dům); začátek v 19 hod.

• V sobotu bude v Laškově vigilie slavnosti Seslání Ducha Sv.biřmovanci mají před ní v 17 hod. setkání v klubovně.

• Zahrádkářský spolek Nerosteto Krakovec, naše farnost a obec Laškov vás zvou na Benefiční koncert v neděli 26.5. v 15 hod. u kaple sv. Antonína v Krakovci: k příležitosti 1160 let od příchodu sv. Cyrila a Metoděje na Světínskou horu. Výtěžek dobrovolného vstupného poslouží k opravě kaple. Podrobnosti na plakátku.

• Májové pobožnosti:

• v Laškově ve všední dny, když není mše sv., v 19 hod. V pátek v 17 hod.

• v Přemyslovicích po mši sv. Pokud není mše sv. tak v 18 hod. v kostele a také u kapličky sv. Barbory

• v Čechách v úterý v 18 hod. a ve čtvrtek po mši sv.