Farnost Laškov
Čechy pod Kosířem

Ohlášky farnosti

4. neděle v mezidobí – 29. ledna 2023

• Dnes odpoledne ve 14:30 hod. bude v Laškově pobožnost k sv. Michaelovi Archandělovi.
  • Ve čtvrtek je svátek Uvedení Páně do chrámu – Hromnice. Svíce (hromničky) požehnáme ve středu v Přemyslovicích, ve čtvrtek v Čechách a v Laškově.
  • Čtvrteční adorace bude v Čechách po mši sv.
  • V pátek proběhne návštěva nemocných.
  • V sobotu v 7.30 hod. bude v Přemyslovicích pobožnost I. soboty.
  • V sobotu od 20 hod. je v sokolovně v Laškově farní ples. Všichni jste srdečně zváni.
  • Kapacita farního táboraje už naplněna.
  • Závazné přihlašování na pouť do Římav sakristii. Záloha 4.000 Kč.
  • V Laškově je potřeba posílit skupinky na úklid kostela. Kdo by se chtěl přihlásit do některé ze stávajících nebo sestavit skupinku novou, ať se přihlásí do konce ledna v sakristii.
  • V srpnu se uskuteční Světové setkání mládeže v Lisabonu. Do pokladničky můžete do konce ledna finančně podpořit mladé našich farností, kteří se na setkání vydají.
  • Pán Bůh zaplať všem dárcům a koledníkům Tříkrálové sbírky. V Laškově se letos vybralo 31.975 Kč, v Pěnčíně 20.710 Kč, v Přemyslovicích 34.511 Kč, v Čechách 47.450 Kč a v Hluchově 7.540 Kč. Celkem se na Konicku vybralo 702.802 Kč.

Pohřební mše sv.

Při pohřbu je možnost místo květin
dát dar na mši sv. za zesnulého.

Aktuální seznam pohřebních mší sv.
se vám zobrazí po kliknutí zde

Kalendář akcí

Události farního kalendáře si můžete do svého kalendáře přidat pomocí modrého čtverečku s křížkem.

Pozvánky na akce