Farnost Laškov
Čechy pod Kosířem

Ohlášky farnosti

Květná neděle – 24. března 2024

• Po mši sv. jste v Laškově zváni na farní kavárničku.

• Dnes ve 14:30 hod. bude v Laškově pobožnost křížové cesty za naše biřmovance. Ti mají sraz ve 14:15 hod. v klubovně..

• Výuka náboženství tento týden nebude.

• V úterý od 16 do 17:30 hod. bude v Laškově příležitost k přijetí svátosti smíření.

• Na Zelený čtvrtek bude po mši sv. ještě možnost setrvat s Pánem Ježíšem v getsemanské zahradě.

• Na Velký pátek (den přísného postu) bude v Laškově v 8 hod. modlitba breviáře.

• Na Bílou sobotu bude v Laškově v 8 hod. modlitba breviáře. Adorace u Božího hrobu: Laškov 9:00 – 20:00 hod.; Přemyslovice 10:00 – 17:00 hod.; Čechy 13:00 – 17:30 hod. Prosím, abyste se zapsali na stráž do zápisového archu. Ve 14 hod. bude v Laškově společná adorace pro děti školního věku. Začneme ve farní klubovně.

• V sobotu 6. dubna se koná v Praze Pochod pro život – je to jedna z možností jak podpořit učení Církve o ochraně života od početí až do přirozeného konce.

• Pro ministranty a mariánky je tu nabídka „přespávačky“ na faře ve Ptení z 5. na 6. dubna. Podrobnosti na plakátku. Přihlásit se je třeba do neděle 24. března.

Pohřební mše sv.

Při pohřbu je možnost místo květin
dát dar na mši sv. za zesnulého.

Aktuální seznam pohřebních mší sv.
se vám zobrazí po kliknutí zde

Kalendář akcí

Události farního kalendáře si můžete do svého kalendáře přidat pomocí modrého čtverečku s křížkem.

Pozvánky na akce