Farnost
Laškov

Zmrtvýchvstání Páně

·   Podle usnesení Vlády ČR je povolený počet osob na bohoslužbách 10% kapacity kostela. V Laškově na mše sv. – zápisové archy

·     Pán Bůh zaplať všem, kdo jste se podíleli na oslavě Velikonoc: hudba, zpěv, úklid a výzdoba, kostelnická služba, ministranti, mariánky.

·        I v letošním roce se, dá-li Bůh, uskuteční farní tábor pro děti od 6 do 15 let. Tábor bude opět na Orlím hnízdě, v termínu od 31. července do 7. srpna. Je třeba se přihlásit do 11. dubna (přihlašování přes formulář na webu taborlaskov.unas.cz). Podrobnosti jsou na plakátě ve vývěsce a na farním webu.

Nebojte se uvědomění, že jste zhřešili. Poznáte, že vám Bůh odpustí, a objevíte, že existuje milosrdný Otec na nebi. (Tomáš kardinál Špidlík SJ)

Přijď mi s pomocí,
anděle moudrostí,